Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Bamba Exclusive, 2019 yılında kurulan kadınlara özel yeni nesil egzersiz ve bakım merkezidir. Alanında profesyonel cilt bakım uzmanları, reformer pilates eğitmenleri, masaj uzmanları ve kalıcı makyaj uzmanları ile hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Gelişen teknolojiyi anlık takip ederek günün şartlarına uygun araç ve gereçlerle işlemlerimizi sürdürmekteyiz. Hizmetlerimizi teknoloji, bilim ve uzmanlık üçgeninde sağlamaktayız. Bamba Exclusive’in hizmetleri sadece kadınlara yöneliktir. 

Reformer Pilates seaslarımızla daha fit bir yaşam sürmeyi dilerseniz, profesyonel cilt bakımı ile güzelliğine güzellik katmak isterseniz, Kalıcı makyaj tekniklerimizle daha tanışmak isterseniz, masaj paketlerimizle stresten uzaklaşmak için bize haftanın her günü ulaşabilirsiniz. Bamba Exclusive haftanın her günü hizmet vermektedir. Bamba Exclusive’in uzman kadrosu ile yepyeni bir hayata kapıyı aralayın. Sizleri bekliyoruz.

BAMBA EXCLUSIVE’DE KARİYER!

Bamba Exclusive ailesindeki tüm çalışanlar, hizmet edilen kitle gibi sadece kadınlardan oluşmaktadır. Kariyerinizi Reformer Pilates Uzmanı, Profesyonel Cilt Bakım Uzmanı, Kalıcı Makyaj Uzmanı ve Masaj Uzmanı olarak sürdürüyorsanız ve bizimle çalışmak isterseniz özgeçmişlerinizi bilgi@bambapilates.com adresine gönderebilirsiniz. 

EGZERSİZ VE GÜZELLİK MERKEZİMİZ