Kalıcı Makyaj

KALICI MAKYAJ NEDİR?

Kalıcı makyaj yüz, dudak, eyeliner ve göz kapaklarının cilde kalıcılığı arttırılmış doğal boyalarla makyaj benzeri tasarımları dövme yöntemi (dermis kalıcı pigmentasyon) vasıtası ile uygulanan bir kozmetik tekniğidir.

DIPLINER BAMBA’DA!

Günlük göz makyajının vazgeçilmez parçası dipliner Bamba Exclusive’de. Makyaj yapmayı pek sevmeyen kadınların bile vazgeçilmez işlemidir. Her zaman rahatlıkla kullanabileceğiniz dipliner için biz ulaşın.

MICROBLADING KAŞ KONTÜRÜ!

Kaşlarınız istediğiniz yoğunlukta ve kalınlıkta değil mi? Kaşlarınız için doğal görünecek kalıcı bir uygulama mı arıyorsunuz? Microblading Kaş Kontörü sizin için en doğru ve en hızlı çözüm olabilir.

MICROPIGMANTASYON KAŞ KONTÜRÜ!

Kaşlarımız yüzümüzdeki ifadeyi belirler. Ancak kaşlarımız zamanla incelir, seyrelir ve tasarımı bozulmaktadır. Kaşlarımızı boyamaya başlarız fakat eşit olmaz ve doğal görünmez. Peki bu sorunun çözümü yok mu? Elbette var! Son teknoloji cihazlarla Mikropigmantasyon Kaş Kontörü uygulaması Bamba Exclusive’de.

KALICI DUDAK RENKLENDİRME İŞLEMİ!

Dudaklarınız solgun mu görünüyor? Dudak hatlarınız zamanla inceldi ve dudaklarınız daha küçük görünmeye mi başladı? Dudaklarınızı daha canlı gösterecek kalıcı ve doğal bir çözüm arıyorsanız; Kalıcı Dudak Renklendirme İşlemi sizin için en doğru çözüm olabilir. Kalıcı Dudak Renklendirme İşlemi Bamba Exclusive’de.